KONST / Litografier / Färglitografi 12422135
nr 1242 2135
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Färglitografi, "Hang Up". Signerad, numrerad 67/80, bladets mått: 76x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:51:55
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
18 mar